twinsnanny.com TWINS NANNY twinsnanny.com
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim English

Neden Yatılı Bakıcı:

Ülkemizde artık kadınlar da erkekler kadar işhayatında önemli bir rol oynamaktadır. Bir taraftan işhayatı bir taraftan çocuk bakımı, özellikle çalışan anneler için oldukça zorlayıcı olmaktadır. Evhanımı olan anneler bile hem evin ihtiyaçlarına hem de çocukların ihtiyaçlarına koşturmaya çalışırken yorgun düşmektedir. Bu süreçte evinizde yatılı bir bakıcı olması hem annelerin yükünü hafifletirken hem de ebeveynlerin çocukları ile daha kaliteli vakit geçirmelerine imkan kılmaktadır.

Yatılı bakıcılar;


Neden Filipinli Bakıcı:
HAKKIMIZDA:

Firmamızın kurucusu Görkem SARIKAYA, ikiz çocukları Arya ve Arda’yı büyütürken kendi bakıcıları ve ajanslarla yaşadığı sorunları/eksiklikleri gözönüne alarak Twins İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd. Şti. Firmasını kurmuştur.

Firmamıza bakıcı bulma amacıyla gelen ailelerintalepleri doğrultusunda; öncelikle ailenin aradığı bakıcının sahip olması gereken özellikleri listeliyoruz. Daha sonar ailemizin ihtiyaçlarını (yeni doğan bakımı, çocuk bakımı, yaşlı bakımı, evişleri) göz önünde bulundurarak uygun bakıcıların video kayıtlarını ve özgeçmişlerini ailemize iletiyoruz. Ailemizin seçmiş olduğu aday ile firmamız, aile ve aday olacak şekilde 3`lü bir görüntülü görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem aile hem de bakıcı adayı karşılıklı görüşme fırsatı yakalayıp akıllarında kalan tüm soruları sorarak doğru kararın verilmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Karşılıklı anlaşıldığı takdirde, firmamız adayın Türkiye`ye yasal çalışma izni ile gelebilmesi için gerekli süreci başlatıyor ve bu süreç tamamlanana kadar tüm süreci takip ediyoruz. Ayrıca bakıcımıza, hem ülkesinde anlaşmalı olduğumuz ajans tarafindan, hem de Türkiye`ye geldiğinde firmamız tarafindan eğitim verilmesini sağlıyoruz. Bu eğitim; çocuk ve bebek bakımını, temizlik ve hijyen kurallarını, Türk örf ve adetlerini, bebek ve çocuklarda ilk yardımı, Türk yemek düzenini ve konuşma uslubunu içermektedir. Bakıcımızın ailemizde işe başladıktan sonraki 1 yıl içinde herhangi bir sorun, anlaşmazlık veya ailemiz tarafından memnuniyetsizlik yaşanması durumunda ailemizden herhangi bir hizmet ücret istenmeden yeni bir bakıcı buluyoruz.

Firmamız İŞKUR`a kayıtlıdır.


twinsnanny.com


HİZMETLERİMİZ:


twinsnanny.com


İLETİŞİM:

Twins İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd. Şti.

Adres:MutlukentMah. 2051 sok. No:3 Beysukent Çankaya/Ankara

Telefon: +90 530 954 62 66

Fax: +90 312 236 11 44

E-mail: twinsnannyy@gmail.com

Instagram: @twins__nanny

Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09:00-17:00 Cumartesi: 11:00-17:00


Bu site Twins İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Limited Şirketi firmasına aittir. Twins İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd. Şti; T.C Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 25.05.2021 tarihli 1246 Sayılı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak 24.05.2021-23.05.2024 tarihleri arasında 24.05.2021 tarih ve 8643219 karar uyarınca faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Şikayet Hattı: 0312 435 15 65